Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaUsługiUsługi pomocnicze

Usługi pomocnicze

Usługi porządkowo-czystościowe. Dbałość o porządek i komfort pracy

Wydawałoby się, że sprzątanie to czynność tak oczywista, że nie warto poświęcać jej zbytniej uwagi. Tymczasem utrzymanie firmy w nienagannej czystości wymaga odpowiedniego sprzętu i środków oraz odpowiednio przeszkolonych ludzi dlatego jeśli firma decyduje się na sprzątanie we własnym zakresie najczęściej musi się liczyć z nieoczekiwanymi wydatkami oraz dodatkowymi kłopotami organizacyjnymi.

Świadczymy profesjonalne usługi porządkowo-czystościowe. Zakres realizowanych prac w ramach tych usług obejmuje kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, zakładów pracy, placówek administracji publicznej i ich otoczenia.

W każdym przypadku jesteśmy w stanie przejąć całość obowiązków związanych z kompleksowym sprzątaniem obiektów z jednoczesnym przejęciem Państwa pracowników.

Dostarczamy specjalistyczny sprzęt i środki czystości najwyższej jakości. Zapewniamy również odpowiedni ubiór dla swoich pracowników. Wyznaczamy do prac porządkowych doświadczonych i zdyscyplinowanych ludzi, którzy oprócz stałych dyżurów będą pracować dyskretnie i wyłącznie w wyznaczonych porach.

Wykonując nasze usługi, dostosowujemy się do indywidualnych zaleceń i potrzeb klientów, wynikających z charakteru sprzątanego obiektu, rodzaju prowadzonej przez Klienta działalności oraz wysokości założonego budżetu, dopasowując odpowiednio dla każdego: harmonogram pracy, godziny pracy, zakres i częstotliwość wykonywanych prac.