Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaWspólpraca

Wspólpraca

Miło będzie Nam, jeśli zechcą Państwo dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów.

Sprawdzony i kompetentny personel oraz dostęp do najnowszych technologii stanowi gwarancję wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.

Posiadamy doświadczenie w ochronie obiektów o różnym stopniu trudności poczynając od terenów zakładów przemysłowych poprzez obiekty handlowe, budynki biurowe, użyteczności publicznej, osiedla mieszkaniowe, rezydencje i inne.

Już od wielu lat jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ochrony, co jest dowodem na to, że usługi przez nas świadczone są w sposób wiarygodny oraz zgodnie z posznaowaniem prawa.

Posiadamy status Specjalistyczej Uzbrojonej Formacji Ochronnej co pozowala nam świadczyć usługii w obiektach, które podlegają obowiązkowej ochronie.

Jedna ze spółek naszej grupy kapitałowej posiada status Zakładu Pracy Chronionej, co uprawnia do odpisu na PFRON z kwoty zakupionych usług.

Wychodzimy na przeciw ambicjom naszych Klintów, poprzez ciągłe dążenie do doskonałości.
Każdego Klienta i każdy obiekt traktujemy indywidualnie.
W celu zapewnienia jak najwyższej jakości świadczenia usług modernizujemy zabezpieczenia techniczne.
Z
akładamy kamerę w dyżurce oraz kamerę na bramę wjazdową z możliwością podglądu przez internet. Obraz przesłany do naszego centrum monitorowania, w którym nasi ludzie 24h/dobę obserwują i analizują wszelkie zdarzenia. Ponadto system kontroli i obchodów Guard pozwala kontrolować sposób poruszania, patrolowania oraz miejsce pobytu pracownika ochrony.