Aktualnie znajdujesz się na: Strona głównaUsługiStrefa klienta - Czas na relaks

Strefa klienta - Czas na relaks

CZAS NA RELAKS” projekt dedykowany dla wszystkich klientów firmy ALFA.

Z myślą o nich firma organizuje we własnym ośrodku „Napoleon” spotkania i pikniki rodzinne na których w gronie rodzinnym i znajomych wszyscy zainteresowani uczestnictwem mogą spędzić zdrowo i miło wolny czas.

Projekt ten ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia , jak również jest formą wyróżnienia i podziękowania tym wszystkim, którzy związali się z Alfą.

Ośrodek Napoleon ( www.napoleon1.pl) zlokalizowany jest we wsi Napoleon gmina Lipie pow. kłobucki w otoczeniu malowniczych lasów i pól. Na powierzchni kilku hektarów dysponujemy ciekawą bazą do rekreacji, min.: pole do grillowania, stadninę koni, pole do gry paintball, tor crossowy, ewidencjonowane lądowisko samolotowo – śmigłowcowe, oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Ponadto w sąsiedztwie ośrodka znajduje się interesujące miejsca, które warto odwiedzić, min. rezerwat przyrody Szachownica, Bukowa Gora, Stawiska jak również zabytki architektury do których należą: XVIII wieczny dworek w Lipiu, Sanktuarium Matki Boskiej Dankowskiej, Ruiny zamku w Dankowie, Kościół p.w. św. Piotra i Pawła w Parzymiechach, Zespół parkowo-pałacowy w Parzymiechach .

PIKNIKI RODZINNE